Julia

50,00 

Gąska Francuzka

2 w magazynie

Opis


Witajcie!

Mam na imię Julia. Chciałabym Wam o sobie opowiedzieć, ale nie wiem, od czego zacząć, zacznę więc od tego, co jest dla mnie najważniejsze czyli do Francji.

Kocham Francję, a w szczególności Paryż. Udało mi się odwiedzić go w zeszłym roku. Wieża Eiffla jest piękna, najbardziej nocą, gdy jest podświetlona. No i Pola Elizejskie. Coś cudownego! Bardzo chciałabym nauczyć się mówić po francusku, ale to bardzo trudny język. Marzy mi się taka prawdziwa miłość, wiecie, taka jak w prawdziwym romansie! Skoro mowa o romansach, to także bardzo lubię czytać. Nie tylko romanse. Również biografie, fantastykę i książki podróżnicze. Tak bardzo lubię podróżować. Szczególnie do Francji. Ups, o tej Francji już mówiłam. Czasami jestem bardzo roztargniona. Czy Wy też sądzicie, że bardzo często używam słowa „bardzo”? Taka już jestem. Nie przeszkadza to jednak moim koleżankom i kolegom, tym ulubionym, z teatru. Są naprawdę bardzo sympatyczni, próby do spektakli to prawdziwa przyjemność w ich towarzystwie. No tak, to czas, by wspomnieć, ze jestem również aktorką. Co prawda nie zobaczycie mnie w żadnym serialu czy filmie, ale w teatrze już tak. Podkreślam, że w takim specjalnym, w którym występują osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Trochę tego dużo, pewnie sobie myślicie, że za dużo jak na jedną osobę z niepełnosprawnością. Trudno, życie jest zbyt ciekawe, aby tkwić w schematach.

Nie wpisuj osób z niepełnosprawnością w schematy, daj im się rozwijać!

Bądź jak Gąska!


 

Dodatkowe informacje

Wysokość:

ok. 28 cm

Szerokość

ok. 11 cm

Długość nóg

ok. 19,5 cm

Waga

ok. 30 dag

Materiał

100% bawełna
wypełnienie antyalergiczne kulka silikonowa
oczy: safety eye, tworzywo sztuczne

Ubranko

Czerwony beret robiony na szydełku
Czerwona apaszka
Bluzka biała w czarne kropki
Czarna spódnica

Pranie

Można prać w pralce
program do tkanin delikatnych
temperatura maks 30 stopni C
UWAGA! Ubranka prać oddzielnie, ręcznie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Julia”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.