Gąski do domu

Każda z naszych Gąsek jest wyjątkowa. Nie mamy tutaj na myśli ręcznego wykonania każdej z nich, poszczególnych modeli ubranek czy różnych imion.

 

Ich wyjątkowość tkwi w przesłaniu, jakie ze sobą niosą.  Jak już wiecie, promują one akcję społeczną badzjakgaska.pl walczącą ze stereotypami dotyczącymi osób z niepełnosprawnością intelektualną. Stąd też, historie Gąsek ukazują problemy i trudności dnia codziennego osób z dysfunkcjami, a także sposoby radzenia sobie z nimi, gdy się posiada trochę mniej kompetencji i umiejętności.

 

Z przeszkodami nie trzeba jednak walczyć samemu. Istnieją przeróżne fundacje i stowarzyszenia – takie jak nasze, które świadczą pomoc na rzecz osób słabszych. Jednak, aby to było możliwe, potrzebujemy wsparcia, w tym finansowego.

 

Nasza Gąska, wywołująca uśmiech na twarzy zarówno tych małych, jak i większych uczestników kampanii to środki finansowe przeznaczone na rzecz osób niepełnosprawnych, bezdomnych, potrzebujących dzieci. Jesteśmy ciekawi, jak nasze Gąski odnajdują się w nowym otoczeniu i nowej rodzinie, dlatego, jeśli macie chęć, podzielcie się z nami fotografiami ze swoimi gęsiami.

 

Jeśli chcielibyście, aby Wasze zdjęcie znalazło się na stronie w galerii, prześlijcie je na nasz adres mailowy kontakt@badzjakgaska.pl. Zachęcamy również do dzielenia się zdjęciami z Gąskami w mediach społecznościowych, oznaczając je hasztagami #badzjakgaska, #selfiezgaska, #gaskawdomu.

 

Pokażmy, ze nie jest nam obojętny los osób z niepełnosprawnością intelektualną, dotrzyjmy do innych i zachęćmy ich do wzięcia udziału w akcji.

 

Bądźmy jak Gąski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.