XVI Rodzinny Piknik Integracyjny SZCZĘŚLIWICE 2018

W niedzielę, 16 września, uczestniczyliśmy w XVI Rodzinnym Pikniku Integracyjnym Szczęśliwice 2018. W tym wydarzeniu od wielu lat bierze udział nasze Stowarzyszeni Otwarte Drzwi, więc w tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć i Gąsek. Bardzo nam miło, że spotkaliśmy się z tak miłym przyjęciem i zainteresowaniem akcją, a wiele Gąsek zyskało nowy dom, mówiąc jednocześnie o problemach osób z niepełnosprawnością intelektualną i walcząc ze stereotypami.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i wszystkim zainteresowanym naszym działaniem. Mamy nadzieję - do zobaczenia w przyszłym roku!

 
Read More

VII Piknik Ochocian

Cześć, witajcie!  Mamy dla Was super fajną i ważną wiadomość - już jutro możecie się z nami spotkać na VII Piknik Ochocian organizowanym przez Ochocianie Sąsiedzi oraz Teatr Ochoty. Uważamy, że to świetna inicjatywa, integrująca lokalną społeczność i pozwalająca lepiej poznać dzielnicę, w której mieszkamy i ludzi, którzy ją tworzą, dlatego nie może Was tam zabraknąć!  Przy okazji przedstawimy Wam naszego nowego kolegę - Gąskę Tymona, a w nowych stylizacjach pokażą się Albert oraz Julia.

Kiedy?  16 czerwca 2018,  godzina 16-22 Gdzie? 🌳 Park Wielkopolski  (między ulicami Filtrową i Wawelską) Zapraszamy!
Read More

1% dla Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

   

Twój 1% daje MOC – pomaga odmienić życie ludzi

(więcej…)

Read More